FLCO6M0166K4C
FLCO6M0166K4C KYOCERA AVX
FLC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 1.988" (50.50mm)
Capacitance: 16 µF
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 1.988" (50.50mm), Capacitance: 16 µF, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).