FLDIY100
FLDIY100 EVERBUILD
3210024.pdf
Виробник: EVERBUILD
Description: EVERBUILD - FLDIY100 - FLASHING TAPE, DIY ROLL, 100MM X 3M
tariffCode: 39191080
productTraceability: No
rohsCompliant: NA
euEccn: NLR
Rollenlänge - imperial: 9.84ft
hazardous: false
Bandbreite - Imperial: 3.93"
rohsPhthalatesCompliant: NA
Rollenlänge - metrisch: 3m
Bandbreite - Metrisch: 100mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: Everbuild - Flashing Tape
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVERBUILD - FLDIY100 - FLASHING TAPE, DIY ROLL, 100MM X 3M, tariffCode: 39191080, productTraceability: No, rohsCompliant: NA, euEccn: NLR, Rollenlänge - imperial: 9.84ft, hazardous: false, Bandbreite - Imperial: 3.93", rohsPhthalatesCompliant: NA, Rollenlänge - metrisch: 3m, Bandbreite - Metrisch: 100mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: Everbuild - Flashing Tape.