FLDIY150
FLDIY150 EVERBUILD
3210024.pdf
Виробник: EVERBUILD
Description: EVERBUILD - FLDIY150 - FLASHING TAPE, DIY ROLL, 150MM X 3M
hazardous: false
Bandbreite - Imperial: 5.90"
rohsPhthalatesCompliant: NA
Rollenlänge - metrisch: 3m
Bandbreite - Metrisch: 150mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: Everbuild - Flashing Tape
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: EVERBUILD - FLDIY150 - FLASHING TAPE, DIY ROLL, 150MM X 3M, tariffCode: 39191080, productTraceability: No, rohsCompliant: NA, euEccn: NLR, Rollenlänge - imperial: 9.84ft, hazardous: false, Bandbreite - Imperial: 5.90", rohsPhthalatesCompliant: NA, Rollenlänge - metrisch: 3m, Bandbreite - Metrisch: 150mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: Everbuild - Flashing Tape.