FLDNY1-187(8)A
FLDNY1-187(8)A MULTICOMP PRO
3144872.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - FLDNY1-187(8)A - Steckhülse, FLDNY1, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032"
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG
Leiterquerschnitt CSA: 0.75mm²
euEccn: NLR
Klemmentyp: Flachsteckhülse
Isolatorfarbe: Rot
Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG
Produktpalette: FLDNY1
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Messing
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - FLDNY1-187(8)A - Steckhülse, FLDNY1, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032", isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG, Leiterquerschnitt CSA: 0.75mm², euEccn: NLR, Klemmentyp: Flachsteckhülse, Isolatorfarbe: Rot, Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG, Produktpalette: FLDNY1, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Messing, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).