FLDWC0311-14-45
FLDWC0311-14-45 TE Connectivity Raychem Cable Protection
FLDWx0311.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOKUP DL STRND 14AWG YELLOW/GRE
Packaging: Bulk
Features: Chemical Resistant
Voltage: 600V
Length: 1.00' (0.30m)
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/27
Operating Temperature: -45°C ~ 125°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.098" (2.48mm)
Ratings: UL Style 3584
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow, Green Stripe
Написати відгук
Description: HOOKUP DL STRND 14AWG YELLOW/GRE, Packaging: Bulk, Features: Chemical Resistant, Voltage: 600V, Length: 1.00' (0.30m), Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/27, Operating Temperature: -45°C ~ 125°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.098" (2.48mm), Ratings: UL Style 3584, Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow, Green Stripe.