FLDWD0311-12-0
FLDWD0311-12-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
FLDWx0311.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG BLK
Packaging: Bulk
Features: Chemical Resistant
Voltage: 600V
Wire Gauge: 12 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 37/28
Operating Temperature: 125°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.117" (2.97mm)
Ratings: UL Style 3584
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG BLK, Packaging: Bulk, Features: Chemical Resistant, Voltage: 600V, Wire Gauge: 12 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 37/28, Operating Temperature: 125°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.117" (2.97mm), Ratings: UL Style 3584, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0020" (0.051mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.