FLF3215T-220M
FLF3215T-220M TDK Corporation
FLF3215T_Rev2009.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 600MA 540MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 600 mA