FLF3215T-2R2M
FLF3215T-2R2M TDK Corporation
FLF3215T_Rev2009.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.