FLHTC0311-22-2CS3125 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 600V RED
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.043" (1.09mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 600V RED, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.043" (1.09mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red.