DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHTC6005&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 14AWG 600V BLACK
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/0.0152"
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.089" (2.26mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 14AWG 600V BLACK, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/0.0152", Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.089" (2.26mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.