FLHTD0311-12-9-1KF
FLHTD0311-12-9-1KF TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FLHT%2B0311&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 12AWG 600V WHITE
Packaging: Bulk
Features: High Temperature
Voltage: 600V
Wire Gauge: 12 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 37/28
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.101" (2.57mm)
Ratings: UL Style 3557
Jacket (Insulation) Thickness: 0.007" (0.18mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 12AWG 600V WHITE, Packaging: Bulk, Features: High Temperature, Voltage: 600V, Wire Gauge: 12 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 37/28, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.101" (2.57mm), Ratings: UL Style 3557, Jacket (Insulation) Thickness: 0.007" (0.18mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Part Status: Active.