FLHTF1300A230
FLHTF1300A230 Hammond Manufacturing
flh.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Racks & Rack Cabinet Accessories 1300W HEATER, 220/240Vac w/ THERMOSTAT
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 1300W HEATER, 220/240VAC W/ TSTA, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.075" L x 5.575" W x 7.475" H (154.3mm x 141.6mm x 189.86mm), Voltage - Input: 200 ~ 240VAC, Type: Heating Unit, Specifications: Heater, 125W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FLHTF1300A230 Виробник : Hammond Manufacturing flh.pdf Description: 1300W HEATER, 220/240VAC W/ TSTA
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.075" L x 5.575" W x 7.475" H (154.3mm x 141.6mm x 189.86mm)
Voltage - Input: 200 ~ 240VAC
Type: Heating Unit
Specifications: Heater, 125W