Продукція > KEMET > FLLCC200A036I0
FLLCC200A036I0
FLLCC200A036I0 KEMET
KEM_EMI0017_FLLCC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILTER FEED THROUGH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 60V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.417" L (38.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M10
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 71dB @ 100MHz
Capacitance: 3 µF
Current: 200 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILTER FEED THROUGH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 60V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.417" L (38.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M10, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 71dB @ 100MHz, Capacitance: 3 µF, Current: 200 A.