Продукція > KEMET > FLLCC300A055I1
FLLCC300A055I1
FLLCC300A055I1 KEMET
KEM_EMI0017_FLLCC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILTER FEED THROUGH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 750V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.165" Dia x 1.969" L (55.00mm x 50.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M12
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 60dB @ 100MHz
Capacitance: 0.5 µF
Current: 300 A
Написати відгук
Description: CAP FILTER FEED THROUGH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 750V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.165" Dia x 1.969" L (55.00mm x 50.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M12, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 60dB @ 100MHz, Capacitance: 0.5 µF, Current: 300 A.