Продукція > OMEGA > FLR1008ST-D
FLR1008ST-D
FLR1008ST-D OMEGA
3587157.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - FLR1008ST-D - Durchflussmesser, Flüssigkeit, 0.02 bis 0.2 LPM, 100 PSI, 1/4", mit Anzeige, Produktreihe FLR1000
tariffCode: 90261029
Durchflussrate, min.: 0.02l/min
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
Versorgungsspannung, min.: 11.5V
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Genauigkeit %: 1%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Versorgungsspannung, max.: 15V
usEccn: EAR99
Durchflussrate, max.: 0.2l/min
Produktpalette: FLR1000 Series
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - FLR1008ST-D - Durchflussmesser, Flüssigkeit, 0.02 bis 0.2 LPM, 100 PSI, 1/4", mit Anzeige, Produktreihe FLR1000, tariffCode: 90261029, Durchflussrate, min.: 0.02l/min, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, Versorgungsspannung, min.: 11.5V, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Genauigkeit %: 1%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Versorgungsspannung, max.: 15V, usEccn: EAR99, Durchflussrate, max.: 0.2l/min, Produktpalette: FLR1000 Series, SVHC: Lead (04-Feb-2026).