Продукція > SMD SENSORS > FM10-SMD16-NCNC
FM10-SMD16-NCNC
FM10-SMD16-NCNC SMD Sensors
FM10-yyyy_DS.pdf
Виробник: SMD Sensors
Description: DUAL SWITCH 10" LONG 1" NPT, EXT
Packaging: Box
Output Type: Switch (2) (Dual Float)
Voltage Rating: 120VDC, 250VAC
Mounting Type: Male 1" (25.4mm) NPT
Type: Liquid
Operating Temperature: 125°C
Output Configuration: SPST-NC, SPST-NC
Minimum Liquid Specific Gravity: 0.5
Switch Actuation Level: 1.25", 8.75" (31.75mm, 222.25mm)
Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel
Part Status: Active
Current: 500 mA
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DUAL SWITCH 10" LONG 1" NPT, EXT, Packaging: Box, Output Type: Switch (2) (Dual Float), Voltage Rating: 120VDC, 250VAC, Mounting Type: Male 1" (25.4mm) NPT, Type: Liquid, Operating Temperature: 125°C, Output Configuration: SPST-NC, SPST-NC, Minimum Liquid Specific Gravity: 0.5, Switch Actuation Level: 1.25", 8.75" (31.75mm, 222.25mm), Material - Housing & Prism: 316 Stainless Steel, Part Status: Active, Current: 500 mA.