FM110-01B28L
FM110-01B28L MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - FM110-01B28L - Steckhülse, FM110, Flachsteckhülse, 2.8mm x 0.81mm, 0.11" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Ohne Isolierung
rohsCompliant: YES
Flachsteckergröße - Metrisch: 2.8mm x 0.81mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Flachsteckergröße - Imperial: 0.11" x 0.032"
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG
Leiterquerschnitt CSA: -
euEccn: NLR
Klemmentyp: Flachsteckhülse
Isolatorfarbe: -
Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG
Produktpalette: FM110
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Messing
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - FM110-01B28L - Steckhülse, FM110, Flachsteckhülse, 2.8mm x 0.81mm, 0.11" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Ohne Isolierung, rohsCompliant: YES, Flachsteckergröße - Metrisch: 2.8mm x 0.81mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Flachsteckergröße - Imperial: 0.11" x 0.032", isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG, Leiterquerschnitt CSA: -, euEccn: NLR, Klemmentyp: Flachsteckhülse, Isolatorfarbe: -, Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG, Produktpalette: FM110, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Messing, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).