FM200ABXX TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=5-1773450-5_sec7_FM200&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: FM200ABXX=RELAY, DPST, FM200AB
Packaging: Bulk
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Connector
Contact Form: DPST-NO (DM) (2 Form X)
Contact Rating (Current): 200 A
Switching Voltage: 750VAC, 60VDC - Max
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FM200ABXX=RELAY, DPST, FM200AB, Packaging: Bulk, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Connector, Contact Form: DPST-NO (DM) (2 Form X), Contact Rating (Current): 200 A, Switching Voltage: 750VAC, 60VDC - Max, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Part Status: Active.