FM3CA2005-12
FM3CA2005-12 Fairview Microwave
FM3CA2005-12.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: 78 OHM 3-SLOT TRS SUBMINIATURE S
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: TRB to TRS
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRS Plug
2nd Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 78 OHM 3-SLOT TRS SUBMINIATURE S, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: TRB to TRS, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRS Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.