FM3CA2009-60
FM3CA2009-60 Fairview Microwave
FM3CA2009-60.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO PLUG
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 400 MHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO PLUG, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.