FM51OM1004
FM51OM1004 Fairview Microwave
FM51OM1004.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: ANTENNA TYPE N JACK 2.4 MHZ-5.85
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/ac, ISM, Wi-Fi
Gain: 6dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 32.800" (833.12mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 4.125GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA TYPE N JACK 2.4 MHZ-5.85, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/ac, ISM, Wi-Fi, Gain: 6dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 32.800" (833.12mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 4.125GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 100 W.