FM51OM1008
FM51OM1008 Fairview Microwave
FM51OM1008.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: ANTENNA TYPE N JACK 2.4 MHZ-5.8
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 5.8GHz
Applications: 802.11a/b/g/ac, Wi-Fi, WiMax™
Gain: 6dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.6
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 50.300" (127.76cm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 4.1GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA TYPE N JACK 2.4 MHZ-5.8, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 5.8GHz, Applications: 802.11a/b/g/ac, Wi-Fi, WiMax™, Gain: 6dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.6, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 50.300" (127.76cm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 4.1GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.