FM51RD1005
FM51RD1005 Fairview Microwave
FM51RD1005.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: SMA PLUG 2.4-2.5 GHZ AND 5.1- 5.
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, ISM, Wi-Fi
Gain: 5dBi, 5dBi
Termination: RP-SMA
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.600" (218.44mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.442GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMA PLUG 2.4-2.5 GHZ AND 5.1- 5., Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, ISM, Wi-Fi, Gain: 5dBi, 5dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.600" (218.44mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.442GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi.
Інші пропозиції FM51RD1005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FM51RD1005 FM51RD1005 Виробник : Fairview Microwave FM51RD1005.pdf Antennas 2.4-2.5 GHz and 5.1- 5.8 GHz Dual Band Rubber Duck Antenna