FM51YA1004
FM51YA1004 Fairview Microwave
FM51YA1004.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: TYPE N JACK 2.4 GHZ 12 DBI STAIN
Features: Cable - 177.8mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz
Applications: 802.11b/g/n, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi
Height (Max): 23.500" (596.90mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.441GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TYPE N JACK 2.4 GHZ 12 DBI STAIN, Features: Cable - 177.8mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz, Applications: 802.11b/g/n, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Gain: 12dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, Height (Max): 23.500" (596.90mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.441GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi, Power - Max: 100 W.