FM82P2007
FM82P2007 Fairview Microwave
FM82P2007.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Signal Conditioning Analog Phase Shifter, 0.5 GHz to 1 GHz, 360 degree Phase Range, 0V to +20V Control Voltage, Max Pin +23 dBm, SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук