Продукція > CONDUCTRF > FMA28-M1M2-S12
FMA28-M1M2-S12
FMA28-M1M2-S12 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY MCX M-MCX M RA 12"
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: MCX to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: MCX Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY MCX M-MCX M RA 12", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Style: MCX to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.