Продукція > CONDUCTRF > FMA28-PFPF-S16
FMA28-PFPF-S16
FMA28-PFPF-S16 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Gray
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMP to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMP to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).