Продукція > CONDUCTRF > FMA28-PFPR-S16
FMA28-PFPR-S16
FMA28-PFPR-S16 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMP F TO SMP R 16"
Color: Gray
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMP to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMP F TO SMP R 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMP to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.