Продукція > CONDUCTRF > FMA28-S1PF-S12
FMA28-S1PF-S12
FMA28-S1PF-S12 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMP 12"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMP Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMP 12", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMP Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.