Продукція > CONDUCTRF > FMA28-S1S1-S48
FMA28-S1S1-S48
FMA28-S1S1-S48 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA M-SMA M 48"
Color: Gray
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA M-SMA M 48", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.