Продукція > CONDUCTRF > FMA28-S1S1-S60
FMA28-S1S1-S60
FMA28-S1S1-S60 ConductRF
FM_Reformable_Assemblies.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Color: Gray
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .085
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 487 шт:
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .085, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.