FMBL1004 Fairview Microwave Inc.
Виробник: Fairview Microwave Inc.
100 MHz to 520 MHz Balun at 50 Ohm to 25 Ohm Rated to 100 Watts in a SMT (Surface Mount) Pack-
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук