FMC00105-50CM
FMC00105-50CM Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 195
1st Connector: N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: N-Type Plug, Right Angle, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.