FMC00156-12
FMC00156-12 Fairview Microwave
FMC00156-12.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: LOW LOSS RA N MALE TO RA N MALE
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 400
1st Connector: N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: LOW LOSS RA N MALE TO RA N MALE, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 400, 1st Connector: N-Type Plug, Right Angle, 2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.