FMC00158-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: LOW LOSS SMA MALE TO RA N MALE C
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to N-Type
Cable Type: LMR 195
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle
Frequency - Max: 1 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: LOW LOSS SMA MALE TO RA N MALE C, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to N-Type, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Right Angle, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.