FMC00187-24
FMC00187-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Jack
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Jack, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Інші пропозиції FMC00187-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00187-24 FMC00187-24 Виробник : Fairview Microwave FMC00187-24.pdf RF Cable Assemblies BNC Male to BNC Female Bulkhead Cable RG-223 Coax with Heat Shrink in 24 inch length