FMC00229-12
FMC00229-12 Fairview Microwave
FMC00229-12.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC00229-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00229-12 FMC00229-12 Виробник : Fairview Microwave FMC00229_12.pdf RF Cable Assemblies RA SMA Male to RA SMA Male Cable RG223 Coax in 12 inch length