FMC00229-24
FMC00229-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-SMAPLUG 24
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-SMAPLUG 24, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC00229-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00229-24 FMC00229-24 Виробник : Fairview Microwave FMC00229_24.pdf RF Cable Assemblies RA SMA Male to RA SMA Male Cable RG223 Coax in 24 inch length