FMC00229-36
FMC00229-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-SMAPLUG 36
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-SMAPLUG 36, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції FMC00229-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMC00229-36 FMC00229-36 Виробник : Fairview Microwave FMC00229_36.pdf RF Cable Assemblies RA SMA Male to RA SMA Male Cable RG223 Coax in 36 inch length