FMC00236-60
FMC00236-60 Fairview Microwave
FMC00236-60.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO MMCX 5'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: MMCX Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 186 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO MMCX 5', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: MMCX Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.