FMC00237-12
FMC00237-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 12"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 12", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.