FMC00242-50CM
FMC00242-50CM Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-TNCPLUG 19.68
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SMA to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-TNCPLUG 19.68, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SMA to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.