FMC00257-50CM
FMC00257-50CM Fairview Microwave
FMC00257-50CM.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO BNC 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.