FMC00258-48
FMC00258-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMBPLUG-BNCPLUG 48
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BNC to SMB
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMB Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMBPLUG-BNCPLUG 48, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to SMB, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMB Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.