FMC00268-50CM
FMC00268-50CM Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SSMA TO N-TYPE 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SSMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-174
1st Connector: SSMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SSMA TO N-TYPE 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SSMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-174, 1st Connector: SSMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.