FMC00271-12
FMC00271-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SSMC TO MMCX 12"
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SSMC to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SSMC Plug
2nd Connector: MMCX Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SSMC TO MMCX 12", Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SSMC to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SSMC Plug, 2nd Connector: MMCX Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.