FMC00302-60
FMC00302-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SSMC 5'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SSMC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SSMC Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SSMC 5', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SSMC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SSMC Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.