FMC00309-36
FMC00309-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMB TO N-TYPE 36"
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMB to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMB Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMB TO N-TYPE 36", Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMB to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMB Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.