FMC00313-24
FMC00313-24 Fairview Microwave
FMC00313-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO SMA 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-174
1st Connector: BNC Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO SMA 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-174, 1st Connector: BNC Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.