FMC00318-24
FMC00318-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY MMCXPLUG-BNCJACK 24
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: BNC Jack
2nd Connector: MMCX Plug
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY MMCXPLUG-BNCJACK 24, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: BNC Jack, 2nd Connector: MMCX Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.